Vyhledávání zájezdu
Prag - Černá Hora - Ulcinjská riviéra

Prag

Černá Hora » Ulcinjská riviéra

, Apartmány starstarstar

LM


Prag

Počet termínů:

4 termíny / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Prag
Ubytování
V apartmánech Prag je na výběr z ubytování ve dvoulůžkových apartmánech, čtyřlůžkových apartmánech anebo v bungalovu pro dvě osoby. Jsou elegantně zařízené a poskytují krásný výhled na moře ze soukromého balkonu. Bližší popis typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Apartmány Prag v černohorském městě Ulcinj jsou velmi pěkně zařízené a mají tu výhodu, že je od nich blízko jak k moři, tak i do města k restauracím a obchodům. Z pláží je nejblíže Mala Plaža.
Info
Check in 11:00 -20:00 /Check out 9:30 -10:30
Vybavení
Vybavení apartmánů odpovídá tříhvězdičkové kategorii, každý apartmán disponuje komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky. Parkování veřejné. Možnost zapůjčení automobilu, doprava z- a na letiště. Hostům je k dispozici také televize a bezplatné wi-fi připojení.
Stravování
Snídaně (docházení do restaurace nedalekých apartmánů Panorama).
Tipy
Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.
Pláž
Písečná; vzdálená asi 150 m od apartmánu.
Info moře
asi 150 m od apartmánu.
Moře
asi 150
Centrum
asi 20
Speciální
15% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/os., 7x/snídaně/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, wi-fi, parkování, služba telefonické asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 2
MONO 3 B
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby, čtyřlůžkový rodinný apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, ložnicí, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 4
BGW 1/2
Jednotka 4A
Obsazenost 2 osoby, bungalov pro dvě osoby vybavený komplet zařízenou kuchyní s jídelním koutem, ložnicí, balkonem, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Sport
Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže. Další sportovní aktivity: potápění, tenis, rybaření, kitesurfing, masáže, windsurfing.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...